top

Загальна інформація

ВАЖЛИВО!
1. Електронні деталі поверненню не підлягають. Непрацездатність виключена виробником; гарантія працює тільки при установці у дилера.
2. Невірно замовлену деталь можна повернути протягом 3-4 днів з моменту відправки, вартістю від 100 євро і вище, на умовах постачальника.
3. У разі поломки лобових стекол, капотів, бамперів, крихкого пластика, негабаритних великих деталей при транспортуванні відповідальності ні транспортна компанія, ні ми не несемо. З нашого боку ми докладаємо максимальних зусиль, щоб створити надійну упаковку.
Якщо у Вас в замовленні плануються складні позиції, які потрібно особливо упакувати, зв'яжіться з нами обговорити умови упаковки.

ВАЖЛИВО! Пофарбовані деталі рідко поставляються в колір, виробник дає заміну на без кольору або на інший колір, який є в наявності. У нас немає можливості це контролювати.

Оборотні деталі (PFAND) 
Деталь повинна бути оригінальною в оригінальній упаковці, в зібраному вигляді і підлягає відновленню; електроніка повинна бути без слідів розтину і спроби ремонту, очищеної від мазути і масла, масло повинно бути злито повністю. Такі агрегати, як двигун, коробка передач, мости, гідроблоки повинні бути ретельно промиті з парою. У разі, якщо деталь видавалася без оригінальної упаковки, при поверненні обов'язково вказати номер деталі.

Використовувані нами позначення:

PORTO - (В середньому, 8.50 €) додатково вартість доставки по Німеччині в Україну для BMW-i і BMW-MOTO,
Pfand-100 - додаткова вартість застави 100 €
VPE:5 - мінімальне замовлення, упаковка 5 штук
NL - не поставляється
OLT - без терміну поставки
(добавлено) - якщо Ви зробили нам Запит * про й поставили номера і отримали від нас відповідь (додано), це означає, що номер був доданий в систему і Ви можете розмістити його в замовленні

* Запит - це лист відправлений на електронну адресу rvsgroup.com.ua@gmail.com в темі листа "Запит про поставки"

тормозные колодки, купить тормозные колодки, колодки тормозные передние, купить колодки, тормозные передние, тормозные колодки ланос, тормозные колодки опель, тормозные колодки ниссан, тормозные колодки шкоды, колодки тормозные украина, тормозные колодки киа, тормозные колодки шевроле, тормозные колодки фольксваген, тормозные колодки авео, колодки тормозные украина купить, тормозные колодки хендай, тормозные колодки пассат, колодки тормозные дисковые, колодки тормозные передние ланос, тормозные колодки логан, купить тормозные колодки опель, тормозные колодки тойота, лучшие тормозные колодки, тормозные колодки ауди, тормозные колодки астра, купить тормозные колодки рено, тормозные колодки фиат, колодки тормозные передние опель, тормозные колодки ланос купить, тормозные колодки пежо,
тормозные колодки рено логан, тормозные колодки опель вектра, тормозные колодки мазда,
тормозные колодки туксон, тормозные колодки бмв, купить тормозные колодки фольксваген,
тормозные колодки на шевроле авео, тормозные колодки меган, тормозные колодки сенс, тормозные колодки рено меган, тормозные колодки дэу, колодки тормозные гольф