top

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Справжня оферта, це офіційна пропозиція інтернет-магазину «RVSGroup.com.ua», іменованого далі по тексту «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, за допомогою інтернет ресурсу https://RVSGroup.com.ua/ далі по тексту - «Договір», і розміщує пропозицію (Публічну оферту) на офіційному сайті Продавця https://RVSGroup.com.ua/ далі «Інтернет сайт».
1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептора) укласти договір купівлі-продажу товарів, буде вважатися факт оплати замовлення на підставі умов цього Договору, за термінами і цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.
1.3 Товари «Під замовлення» прив'язані до іноземної валюти - ЄВРО (EURO), розрахунок ведеться в національній валюті за курсом НБУ.
(За ст.ст. 524, 533 Цивільного кодексу України сторони договору можуть встановити його грошовий еквівалент в іноземній валюті, але грошове зобов'язання може бути виконано тільки в гривнях. Якщо в договорі визначено грошовий еквівалент в іноземній валюті, то сума оплати в гривнях обчислюється за офіційним курсом іноземної валюти на день оплати або іншим курсом, встановленим законом або договором.                                    

Офіційний курс валют встановлює НБУ. На сьогодні відсутній закон, що встановлює інший курс перерахунку іноземної валюти в гривні для цілей виконання платіжних зобов'язань за договорами.    За ст. 198 Господарського кодексу України грошові зобов'язання за господарськими договорами повинні бути виражені і сплачені в національній валюті. За ст. 10 Закону «Про ціни і ціноутворення» ціни на товари, що продаються в Україні, встановлюються виключно в гривнях. )
1.4 Зобов'язання по реєстрації.
Для того щоб скористатися послугами сайту RVSGroup.com.ua, Користувач зобов'язується надати правдиву, точну і повну інформацію про себе, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Якщо Користувач надає невірну, неточну або явно неправдиву інформацію або в Адміністрації сайту є підстави вважати, що надана Користувачем інформація невірна, неповна або неточна, Адміністрація сайту має право призупинити реєстрацію користувача, а також відмовити Користувачеві в наданні послуг повністю або частково.По завершенні процесу реєстрації.Користувач отримає логін і пароль для доступу до свого профілю. Користувач несе відповідальність за все, що буде зроблено під його логіном та паролем. Користувач не має права передавати свою реєстрацію (логін і пароль) третій особі, а також не має права отримувати його від третьої особи. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності ні за якими договорами між Користувачем і третіми особами.
Терміни та визначення
2.1 Наведені нижче терміни у цій оферті мають такі терміни, якщо контекст не вимагає іншого.
* «Інтернет-магазин» - відповідно до закону України «про електронну комерцію» це засіб для реалізації або представлення товару, послуги або роботи шляхом здійснення електронної угоди.
* «Продавець» - компанія, яка буде реалізувати товари, які представлені в Інтернет-магазині.
* «Покупець» - фіз. особа, яка уклала з Продавцем Договір з умовами викладеними нижче. * «Замовлення» - вибір Покупцем позицій з переліку товарів, представлених в Інтернет-магазині з розміщенням замовлення і проведення оплати. * «Товар» - аксесуари, моделі, супровідні предмети і комплектуючі представлені в Інтернет-магазині. • «Під замовлення» -це товар якого термін постачання є від 4 днів. • «з наявності» - це товар якого термін постачання є до 2 днів.
Зобов'язання по реєстрації

Для того щоб скористатися послугами сайту RVSGroup.com.ua, Користувач зобов'язується надати правдиву, точну і повну інформацію про себе, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Якщо Користувач надає невірну, неточну або явно неправдиву інформацію або в Адміністрації сайту є підстави вважати, що надана Користувачем інформація невірна, неповна або неточна, Адміністрація сайту має право призупинити реєстрацію користувача, а також відмовити Користувачеві в наданні послуг повністю або частково. По завершенні процесу реєстрації.
Предмет договору

3.1 Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору, а Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар.
Цей Договір призначений для регулювання купівлі-продажу товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:
• Покупець має право на добровільний вибір товарів в Інтернет-магазині;
• Покупець може самостійно оформити замовлення в Інтернет-магазині;
• Оплату Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
Доставку та обробку замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.
Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформляти замовлення на будь-який товар, який представлений на Сайті Інтернет-магазину «Під замовлення» або «в наявності».
4.2. Всі ціни вказуються без урахування доставки. (див..Розрахунок вартості доставки)
4.3. Кожна з позицій може бути представлена в замовленні в будь-якій доступній до замовлення кількості.
4.4. У разі відсутності товару на складі, Менеджер компанії повинен поставити Покупця до відома (за допомогою СМС повідомлення, по електронній пошті або по телефону).
У разі відсутності товару Покупець має право відмовитися від даного товару, анулювати замовлення або замінити його іншим товаром.
Порядок оплати замовлення

Оплата здійснюється готівкою в офісі або шляхом оплати на картковий рахунок.

5.1 Оплата здійснюється передоплатою рівній 25-100% від вартості товару в національній валюті, замовлення відправляється «в роботу» тільки після надходження коштів на рахунок.
• При оплаті 25-75% від вартості товару сума прив'язується до ЄВРО за курсом НБУ, а на момент видачі товару залишок перераховуватися за формулою. (П.5.4)              

5.2.Залишок оплати здійснюється за фактом отримання Покупцем товару за готівку у відділенні транспортної компанії. (Додатково може стягуватися комісія).                                                                                                                      

5.3. У разі ненадходження грошових коштів за Товар протягом 3 днів, Інтернет-магазин залишає за собою право провести анулювання або перерахунку замовлення.                                                                                                                      

5.4 У випадку неналежної сплати «Покупцем» залишку коштів і якщо після закінчення терміну платежу курс обміну збільшиться більш ніж на 1,5% в порівнянні з обмінним курсом на день складання повідомлення про надходження товару на склад «Продавець» має право в односторонньому порядку змінити ціну Договору (Замовлення), збільшивши її на суму, яка розраховується за формулою:


S9 = (S4 / R4) х Rn,
де
 
S9 - сума, на яку збільшується ціна Договору (Замовлення)
S4 - сума залишку коштів;
R4 - Обмінний курс на календарний день повідомлення про надходження склад;
Rn - Обмінний курс на календарний день останнього платежу, здійсненого з простроченням.
Умови доставки замовлення

Всі товари «Під замовлення» приїжджають до Києва, в центральний офіс і склад компанії, протягом 5 - 20 робочих днів, в залежності від напрямку поставки і закупівлі запчастин.
6.1. Товари «Під замовлення» або «з наявності», придбані в Інтернет-магазині, доставляються до складів транспортних компаній або самовивіз товару з центрального офісу.
Обов'язки і права сторін:

7.1. Покупець має право:
• Оформлювати замовлення в Інтернет-магазині;
• Вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.
• Оформити електронний договір.
7.2. Покупець зобов'язаний:
• своєчасно здійснити оплату замовлення на умовах цього договору.
7.3. Продавець має право
• У разі порушення Покупцем в односторонньому порядку умов цього договору, Продавець має право призупинити надання послуг за цим договором.
Відповідальність сторін:

8.1. Продавець не несе відповідальність:
• за зовнішній вигляд Товару і його комплектацію, якщо вона була змінена виробником.
• за незначну відмінність кольорової гами товару, від зображення в Інтернет-магазині викликаного особливостями колірної передачі монітора і освітлення при фотографуванні товару.
• за правдивість і зміст інформації, яка була представлена Покупцем при оформленні замовлення.                                                                                              

• за перебої або затримку в наданні доставки чи обробки замовлень, які сталися з причин, які знаходяться поза сферою контролю Продавця.                                  

• здійснені Покупцем протиправні незаконні дії за допомогою даного доступу до мережі Інтернет.                                                                                                        

• за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам.
8.2. Покупець, користуючись наданим йому доступом до мережі Інтернет, відповідальний за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) майну або фізичним особам, юридичним особам, державі чи принципам моральності. 8.3. У випадках виникнення обставин непереборної сили, сторони звільняються від необхідності виконувати умови договору. Під обставинами непереборної сили для даного договору маються на увазі події, які мають непередбачений і надзвичайний характер, наступ, яких сторони не могли запобігти і передбачити розумними способами, вони виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору 8.4. Сторони повинні докладати максимум зусиль для вирішення виникаючих розбіжностей виключно шляхом переговорів.
Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право односторонньо змінювати цей договір при попередній публікації його на сайті https://RVSGroup.com.ua/.
9.2. Інтерні-магазин призначений для організації дистанційних продажів товарів за допомогою мережі Інтернет.
9.3. Відповідальність за достовірність інформації зазначеної при оформленні замовлення несе Покупець. При здійсненні акцепту (оформленні замовлення і оплати товару) Покупець надає свою згоду на обробку, збір, зберігання і використання своїх персональних даних ЗУ «Про захист персональних даних». 9.4. Оплата Покупцем замовлення оформленого в Інтернет-магазині означає повну згоду Покупця з умовами публічної оферти (договору купівлі-продажу).

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію» вважається дата прийняття умов.

9.6. Попередній перегляд товару, а також оформлення замовлення Покупцем в Інтернет магазині є безкоштовним.                                                                        

9.7. Інформація, яку надає Покупець є конфіденційною. Інформація надана Покупцем використовується виключно для доставки товару, здійснення взаєморозрахунків, відправки повідомлень і т.д.
Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет магазин проводиться на підставі діючого законодавства України.
   
 Гарантія та повернення товару

Гарантія надає Покупцеві право на безкоштовну заміну товару, який був визнаний не відповідним технічним умовам виробника, внаслідок виробничого браку (дефекту). Гарантійний термін, за винятком електричних компонентів, становить 14 (чотирнадцять) календарних днів з моменту отримання товару користувачем. Гарантійні зобов'язання виконуються Адміністрацією сайту тільки в разі виконання Покупцем наступних вимог:
• Надання документу, що підтверджує факт покупки даного товару;
• Надання замовлення-наряду на монтаж товару на автомобіль з СТО, яке є офіційним дилером автовиробника - для оригінальних товарів, або сертифікованим СТО - для неоригінальних товарів, в якому зазначено відомості про автомобіль і перелік робіт по установці Товару;
• Надання копії сертифікату СТО на проведення даного виду робіт;
• Надання технічного висновку СТО про непридатність (дефектність) Товару;                              

• Надання документа про оплату виконаних на СТО робіт;                                    

• Експлуатація автомобіля здійснювалася належним чином, без експлуатаційних перевантажень;                                                                                                              

• Обслуговування автомобіля здійснювалося відповідно до рекомендацій автовиробника;
Гарантія на товар не поширюється в разі:
• Пошкодження Товару внаслідок ДТП, невірною уставки, або виникли в результаті неправильної експлуатації автомобіля;                                                    

• Несправності Товару, що виникли в результаті застосування низькоякісного палива, в тому числі етилового бензину;                                                                    

• Зовнішніх пошкоджень Товарів;                                                                                      

• Дефектів, несправностей або корозії Товару, що виникли внаслідок впливу на товари промислового і хімічних викидів, кислотного забруднення повітря, соку рослин, продуктів життєдіяльності птахів і тварин, хімічно активних речовин, в тому числі таких, які використовуються для запобігання зледеніння доріг, природних явищ ( град, блискавка і т.п.);                                                                  

• Експлуатаційної зносу, в тому числі старіння, такого Товару, як щітки склоочисників, ремені, гальмівні колодки, диски і барабани, диски зчеплення, свічки запалювання;                                                                                                            

• Відсутності в заявці - наряді на монтаж Товару на автомобіль, відмітки про проведення робіт, пов'язаних, в тому числі, з обов'язковою заміною інших деталей, без заміни яких Товар може вийти з ладу;                                                  

• Товар відноситься до категорії витратних матеріалів; Гарантійний термін на електричні Товари не встановлюється, а гарантія обмежується фактом працездатності на момент монтажу;
Невірно замовлений товар можна повернути протягом 3 днів з моменту відправки Покупцеві, вартістю від 100 євро (за курсом НБУ) і вище, на умовах Продавця.

10.2. Повернення товару в Інтернет магазин виконується за рахунок Покупця.
10.3. Товар «під замовлення» може бути повернутий Продавцю тільки під реалізацію продажу на сайті RVSGroup.com.ua.
10.4. При поверненні товару належної якості Покупцем, Інтернет магазин здійснює повернення грошової суми сплаченої за товар з вирахуванням компенсації витрат Інтернет магазину пов'язаної з доставкою товару Покупцеві на баланс особистого кабінету на сайту RVSGroup.com.ua.
Термін дії договору

11.1. Електронний договір з особою, яка направила пропозицію укласти договір, вважається укладеним в момент отримання відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, що визначаються частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".
11.2. До моменту фактичного постачання товару, Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін, шляхом повернення грошових коштів на умовах Продавця (повернення грошових коштів здійснюється протягом 7 днів з моменту «Запиту про повернення грошових коштів» на електронну пошту rvsgroup.com.ua@gmail .com).                                                                                

11.3. Цей договір, може бути, розірваний кожною із сторін в односторонньому порядку в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору, а також у випадках передбачених законодавством України.

Звертаємо вашу увагу на те, що інтернет магазин RVSGroup на офіційному сайтеhttps: //RVSGroup.com.ua/ відповідно до законодавства України має право надавати право використовувати інтернет платформу для реалізації товару юридичним особам та ФОП.